برندسازی خشکبار

فعالیت در صنف خشکبار یکی از سنتی ترین تجارت های سرزمین ماست که هنوز هم شکل سنتی خودشو حفظ کرده. این روزا همه کسب و کارا دارن با یه استراتژی مشخص برندسازی حرکت و رشد میکنن و صنف خشکبار هم با یه تاخیری نسبت به صنایع پیشتاز، خودشو با قوانین جدید بازار تطبیق میده.

برندسازی خشکبار کار عجیب و غریبی نیست

همین اسامی که در هر شهر بعد از شنیدن کلمه آجیل یا خشکبار در ذهن ما شکل میگیره نشون میده که یه سری افراد تونستن بصورت سنتی کار برندسازی رو انجام بدن. در واقع برندسازی چیزی غیر از هک شدن نام شما در ذهن مشتری نیست. ولی امروزه بدلیل رقابت سخت و شدید برندهای مختلف، هک کردن اسم در ذهن مشتری کار ساده‌ای نیست و باید با یه برنامه بلند مدت و مبتنی بر علم برندسازی انجام بشه.

اگر در این خصوص اطلاعات بیشتری لازم دارید حتما مقاله اصول برندینگ مواد غذایی و خشکبار رو مطالعه کنید.

از قدیم کسبه میدونستن که صداقت و کیفیت باعث ماندگاری نامشون در ذهن مشتری میشه و با همین چنتا مفهوم ابتدایی تونستن دهه ها به فعالیت تجاری خودشون ادامه بدن. علم برندسازی جدید هم برپایه همون مفاهیمه ولی رنگ و بوی جدیدی داره و در واقع بدلیل بمباران تبلیغاتی بازار روی ذهن مشتری، روش‌های جدید رو برای ارتباط مستمر با مشتری و وفادارسازی مشتری اتخاذ کرده. قبلا در مورد بهترین سبک های برندینگ مواد غذایی و خشکبار مطالبی رو منتشر کرده بودیم. اگه دوس داشتید میتونید اینجا کلیک کنید و در موردش بخونید.

تیم فریپلا بصورت تخصصی روی بازار آجیل و خشکبار ایران تمرکز کرده، و مسیرهای برندسازی در صنعت خشکبار رو متناسب با وضعیت کسب و کار و بازار هدف تبیین کرده. برای مشاهده خدمات ما اینجا کلیک کنید.

قبل از هرکاری وضعیت کسب و کار شما باید از منظر برندسازی بررسی بشه و اطلاعات کافی در خصوص برندسازی در اختیار صاحب کسب و کار یا مسئول برندسازی قرار بگیره. این همون مسیریه که تیم فریپلا برای شروع برندسازی شما اتخاذ کرده.

صنعت خشکبار یک بازار بسیار بکر از منظر برندسازی داره که شما بعنوان فعال در این بازار بدلیل عدم وجود رقبای زیاد و جدی، براحتی میتونید یک گوشه بازار رو بدست بگیرید و در یک بازه چندساله تبدیل به یکی از بهترین ها در کشور بشید. شما باید بخشی از درآمد کسب و کارتون رو صرف حفظ و رشد کسب و کارتون کنید در غیر این صورت رقبایی که استراتژی بهتری دارن بازار رو بدست میگیرن و عرصه رو بر شما تنگ میکنن.

برندسازی اصول ثابتی داره ولی این اصول در هر صنف و بازاری رنگ و بوی منحصر بفرد خودشو داره.

تیم فریپلا شما رو برای آغاز سفر برندسازی آماده میکنه و تا انتهای مسیر با شما همراه خواهد بود

برای مشاهده خدمات ما اینجا کلیک کنید.

دوره‌های برندسازی ما سریعترین راه رسیدن به یک استراتژی درست برندسازی در صنعت خشکبار است. برای شرکت در این دوره ها به یکی از شماره تماس های ما پیام دهید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
#فریپلا #برندسازی_خشکبار

1 دیدگاه برای این مطلب

  1. Z

    عالی بود 👏 👏

    پاسخ

نظر