۵ دلیل برای اینکه چرا آینده از آن فریلنسرهاست؟

فریلنسرها نسبت به کارمندان ثابت مزایای زیادی دارند. در اینجا قصد داریم ۵ مورد از مهمترین این دلایل را که باعث میشود آینده از آن فریلنسرها باشد را توضیح دهیم.

۱- فریلنسرها درآمد رو به رشد دارند:

با توجه به مدل کار پربازده فریلنسرها برای کارفرمایان، بسیاری از مجموعه‌های پیشتاز و نوپا به سمت استفاده از فریلنسرها بجای کارمندان ثابت حرکت کرده‌اند. این امر باعث میشود که بازار کار فریلنسرها هر روز توسعه پیدا کرده و در آینده نه چندان دور گوی سبقت را از دیگر مدلهای کاری بگیرند.

۲- فریلنسرها انعطاف‌پذیری بالاتری دارند

دنیای ما هر روز درحال تغییره و ابزارها و روش ها دائما در حال بروزرسانی و ارتقا هستند. فریلنسرها بدلیل ماهیت کاری خودشون دائما در حال بروزرسانی مهارتهای خودشون هستند و همین امر باعث شده که کارفرمایان برای بروز رسانی مجموعه خودشون ار فریلنسرها استفاده کنند و کارمندان دائمی توان رقابت با فریلنسرها را نخواهند داشت.

۳- همراهی با هوش مصنوعی

این موضوع که هوش مصنوعی زندگی بشر رو تحت تاثیر خودش قرار خواهد داد، فقط موضوع فیلم های علمی تخیلی نیست. هوش مصنوعی بسرعت درحال رشده و قطعا در سال‌های آینده مشاغل زیادی رو از بین میبره. افرادی که به زندگی کارمندی عادت کرده‌اند و مفیدترین کارهاشون در حد یک ربات هست، باید بدونن که جایی در آینده مشاغل دنیا ندارند. اما فریلنسرها هوش مصنوعی رو بکار میگیرند و هوش مصنوعی نه تنها برای آنها تهدید نبوده بلکه بعنوان ابزاری برای کار آنها استفاده می‌شود.

۴-ریسک کمتر

شاید در نگاه اول بنظر برسد که فریلنسرها نسبت به کارمندان از امنیت شغلی کمتری برخوردارند، اما باید بدانید که فریلنسرها چون همه تخم مرغ‌هایشان را در یک سبد نچیده اند، احتمال از دست دادن شغل در جامعه فریلنسری کمتر است. آن‌ها به یک کارفرما متعهد نیستند و در صورت از بین رفتن کارفرما ماهیت خودشان را حفط کرده و با سایر کارفرمایان ادامه حیات می‌دهند.

۵-مالکیت نام تجاری

در دنیای کسب و کار هیچ چیز شیرین تر ازین نیست که شما برای خودتان کار کنید و اعتبار بدست آمده از هر کار برای خودتان ثبت شود. این امر باعث میشود فریلنسرها انگیزه دوچندان برای انجام کارها داشته باشند و درنتیجه رشد بیشتری نسبت به افرادی که در استخدام یک کارفرما هستند در انتظار آن‌هاست.

اگر شما هم یک فریلنسر و درحال دورکاری هستید، حتما جهت جلوگیری از فرسودکی ناشی از کار در منزل نکات مطرح شده در فریپلا رو رعایت کنید.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده

  1. مهمترین نکات برنده شدن در زندگی – فریپلا

    […] تفاوت اصلی بازنده و برنده این است که برندگان متعهد به پیروزی هستند. برندگان می دانند که چه می خواهند و بنابراین هر کاری که باید انجام دهند، برای رسیدن به آنجا انجام می دهند. از تمام فرصت‌ها استفاده کنید، مهارت‌های خود را افزایش داده و در یک مهارت عمیق شوید. فرمواش نکنید که آینده از آن فریلنسرهاست. […]

    پاسخ
  2. چرا باید پروژه را برون سپاری کنید؟ – فریپلا

    […] همانطور که در بالا ذکر شد، روشهای مختلفی برای مدیریت پروژه وجود دارد و البته انواع مختلفی از مشاغل نیز وجود دارد. مطمئناً شرکت شما باید واجد شرایط چنین مدل پیچیده ای باشد، بنابراین ابتدا مدل کسب و کار شرکت خود را تعیین کنید و مطمئن شوید که از برونسپاری نتیجه می‌گیرید. این نکه را مدنظر داشته باشید که آینده از آن مجموعه هایی است که از برونسپاری و فریلنسرها… […]

    پاسخ

نظر