بهترین سایت فریلنسری

اگر میخواهید با یک سایت فریلنسری خوب کار کنید، به موارد زیر توجه کنید:

  • قبل از ورود به سایت و انتخاب پلتفرم، شما باید نمونه کارهای با کیفیتی داشته باشید که بتوانید با تکمیل پروفایل خودتان. یک رزومه عالی به هرکسی که پروفایلتان را مشاهده میکند نمایش دهید. نمونه کارهای پراکنده باعث خواهد شد که کارفرما به شما بعنوان یک فرد حرفه ای و متخصص در یک رشته نگاه نکند، پس تمرکز کاری را فراموش نکنید.

  • اگر سایتی که قرار است با آن کار کنید در همان ابتدای کار از شما درخواست هزینه زیاد دارد، حتما کمی تامل کنید، چون شما احتمالا در ابتدای کار موفق به دریافت کار نمی شوید و فقط پول خودتان را هدر خواهید داد تا وقتی که تجربه کافی برای گرفتن کار را کسب کنید. برای حل این مشکل سایت فریپلا یک طرح عالی به نام طرح ودیعه فریلنسر دارد که این مسئله را برطرف کرده است. (برای کسب اطلاع راجع به طرح ودیعه فریلنسر اینجا کلیک کنید).

  • نکته بعدی که باید به آن توجه ویژه داشته باشید، مقدار کمیسیونی است که سایت فریلنسری در انتهای کار از حق الزحمه شما کسر خواهد کرد. باعث افتخار است برای تیم فریپلا که این مژده را به تمامی فریلنسرها بدهیم که ما هیچ کمیسیونی نه از کارفرما و نه از فریلنسر دریافت نمی کنیم.

  • امنیت پرداخت از دیگر مواردیست که باید به آن توجه کرد. فریپلا بستری امن برای پرداخت فراهم کرده است که به شما این امکان را میدهد در زمان پیشنهاد قیمت، پیشنهاد مرحله ای خود برای دریافت حق الزحمه از کارفرما داشته باشید.

  • اطلاع رسانی از وضعیتها و اتفاقاتی که درسایت رخ میدهد یکی از موارد مهم است. برخی از پلتفرم ها این کار را فقط برای مشتریان خاص که بسته های طلایی خریداری کرده اند انجام میدهند. اما فریپلا بدون دریافت هزینه این کار را برای تمام مشتریان خود انجام میدهد.

    بدانید و آگاه باشید که آینده از آن فریلنسرهاست

همین الان کار خود را در فریپلا برونسپاری کنید و از خدمات و مشاوره رایگان ما استفاده کنید. تماس با ما

نظر