چرا استارتاپ ها باید با فریلنسرها همکاری کنند

مثل راه اندازی هر کسب و کاری، استارت آپ ها نیاز به سرمایه گذاری دارند. بخش بزرگی از سرمایه گذاری، زمان است. اگر در حال به دست آوردن بودجه VC یا بوت استرپ باشید، صرف زمان، ارزان تر از پول است. تکالیف استارتاپی خود را انجام دهید: شما ایده پردازی کرده اید، طوفان فکری کرده اید، طرحی را با هم ساخته اید. حالا چی؟ سرمایه گذاری، آگاهی از برند، تناسب محصول با بازار، مشتریان، حفظ مشتریان. اینها تنها برخی از عواملی هستند که بنیانگذاران باید در کنار آن در نظر داشته باشند.

 

این کارها رویدادهای وقت گیری است که اکثر استارت آپ ها در آن اشتباه می کنند. خدماتی مانند فریپلا کمک میکند که دچار این اشتباه نشوید.

چرا باید فریلنسرها را برای استارتاپ خود استخدام کنید؟

نیروی کار امروزی با سرعتی باورنکردنی در حال تکامل است. نیروهای کار بیشتر و بیشتری سبک زندگی فریلنسری را اتخاذ می کنند: آزادی و خودمختاری. بنابراین، برای استارت‌آپ‌ها بکارگیری فریلنسر، پتانسیل رشد زیادی را به ارمغان می آورد. البته به شرط اینکه در انتخاب فریلنسر اشتباه نکنید. در ادامه سه دلیل استفاده از فریلنسر در استارتاپ ها بیان شده است.

 

دلیل شماره ۱: مقرون به صرفه

یکی از مهمترین دلایلی که استارت آپ ها با فریلنسرها همکاری میکنند، خدمات مقرون به صرفه آنها برای آن کسب و کار است. شما فقط برای وقت خالصی که فریلنسر برای کار شما صرف میکند هزینه میکنید. نه هزینه بالاسری و نه هزینه برای سعی و خطا.

 

دلیل شماره ۲: دسترسی به استعدادهای برتر

فریلنسرها در زمینه موضوعی خود بسیار متخصص هستند. این تخصص و محبوبیت در طول سال‌ها افزایش یافته است، زیرا پلتفرم‌های فریلنسری مانند فریپلا این امکان را بوجود آورده اند که با امتیازدهی به فریلنسرها رنکینگ مناسبی برای رقابت تخصصی بوجود آید. بنابراین، اگر به دنبال فردی با تجربه گسترده در صنعت خود هستید، استفاده از فریلنسرها راهی مناسب و حرفه ایست.

 

دلیل شماره ۳: کیفیت بهتر کار

فریلنسرها مجبور نیستند دوره آزمون و خطای خسته کننده را پشت سر بگذارند. آنها به کار خود مسلط شده اند و می توانند از همان ابتدا کار کنند در حالی که نیروی کار غیرمتمرکز برای انجام هر کاری باید ابتدا مقداری از وقت خود را صرف یادگیری آن موضوع بکند.

 

یک استارتاپ برای بکارگیری فریلنسر به کجا باید مراجعه کند؟

استفاده از پلتفرم هایی مانند فریپلا به استارت آپ ها کمک می کند تا فریلنسرهای مناسب برای کار خود را پیدا کنند. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص بهترین پلتفرم فریلنسری اینجا کلیک کنید. البته شما بعنوان کارفرما باید این مهارت را داشته باشید که فریلنسر مناسب خود را انتخاب کنید و دچار چالش های کار با فریلنسر نشوید.

 

قابل توجه استارت‌آپ‌ها:

فریلنسرها دارایی بزرگی برای کسب‌وکار شما هستند – استفاده از آنها عاقلانه، کارآمد و مسئولیت‌پذیرانه است. تا وقتی که کار با استاندارهای مناسب و تایید شما همراه نباشد هیچ هزینه ای به فریلنسر پراخت نمیشود. چه چیزی برای استارتاپ ما ازین ایده آل تراست؟ البته تضمین. فریپلا این تضمین را به شما میدهد.

برای تعریف پروژه ای که در ذهن دارید کافیست اینجا کلیک کنید.

نظر